BRÄNDING

Bränd -  mis on bränd?

Bränd on nimi, sümbol, isikupärane visuaal, mis ühendab ettevõtja tooteid või teenuseid ja eristab neid teiste omadest. Iva Disain loob hoolikalt ning läbimõeldult alustavale või juba olemasolevale ettevõttele omanäolise visuaalse identiteedi. Lähtume iga kliendi soovist erinevalt vastavalt ettevõtte vajadustele. Visuaalne identiteet hõlmab endas terviklahendust alustades ettevõtte logo kujundamisest kuni mustrite, reklaamtrükiste, veebilahenduste ja sotsiaalkampaaniateni välja ning kõike muud, mis sinna vahele veel jääb.

VAJAD VAID LOGO?

Kui sooviks pole luua ettevõttele brändi, sest see pole lihtsalt vajalik, kuid ettevõtte märk arvetel ja kontaktandmed visiitkaardil küll, siis ka nii on võimalik. Nende tarbeks loob Iva Disain ettevõttele firmamärgi ja/või soovi korral muud vajalikud pisitrükised.

TRÜKISED, ERILAHENDUSTEGA TRÜKISED, ETIKETID JT.

Iva Disainis kujundame ja trükime Sinu plakatid, visiitkaardid, flaierid, pakendid, etiketid, kalendrid, personaalsed tervituskaardid jm. Peaaegu kõike mida hing ihaldab ja rohkemgi veel.

KÕRGTRÜKK

Erilise lisateenusena pakume peale digitrüki ka kõrgtrükiteenust. Kõrgtrükk valmib koha peal käsitööna ja just seetõttu see selle eriliseks ja personaalsek teebki. Kõrgtrükis surutakse tekst ja kujundus paberi sisse, mis jätab visuaalselt reljeefse efekti. Seda on tunda isegi näppude all! Peamiselt valivad kliendid kõrgtrüki teenuse siis, kui soovivad trükisele jätta esindusliku ja personaalsema mulje.
Kliendid kiidavad lõpptulemust!

VEEBILAHENDUSED

Ei saa üle ega ümber veebilahendustest. Ka brändi loomine võib vajada erinevaid veebilahendusi, olgu selleks siis kasutajasõbralik kodulehe või sotsiaalkampaania loomine. Iva Disain teostab kodulehe kui ka muud veebilahendused- bännerid, sotsiaalkampaaniad, e-kaardid jt. Veebiplatvormina oleme valinud oma partneriks Wordpress'i.

Kirjuta meile, ja leiame koos parima lahenduse!